مایکل جکسون پردرآمدترین سلبریتی فوت‌شده سال ۲۰۱۹

مایکل جکسون، همچنان شماره یک!

سلطان پاپ، با وجود بحث و جدل‌های اخیر، امسال نیز برای هفتمین سال متوالی در لیست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده «رتبه ۱» را کسب نمود. درآمد امسال مایکل‌جکسون به ۶۰ میلیون دلار رسید، و میزان پخش آنلاین موزیک او به ۲/۱ میلیارد بار افزایش یافت!

مایکل جکسون با کسب مبلغ ۶۰ میلیون دلار در طول یک سال گذشته دوباره در صدر فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده فوربز قرار گرفت. این درآمد از کاتالوگ موسیقی Mijac او، نمایش‌های MichaelJacksonOne در لاس‌وگاس، و قرارداد بلندمدت او با سونی حاصل شد.

همچنین با وجود اینکه امسال مستندی با نام «ترک نورلند» در جهت تخریب مایکل جکسون و متوقف کردن پخش موزیک او ساخته شد، پخش آنلاین آهنگ‌های مایکل جکسون با رشدی ۱۷ درصدی نسبت به سال گذشته، از ۱/۸ میلیارد بار به ۲/۱ میلیارد بار رسید.

‌‌

همانطور که در نمودار می‌بینید، مانند سال گذشته، الویس پریسلی و چارلز شولتس در جایگاه دوم و سوم لیست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده ۲۰۱۹ قرار گرفتند. همچنین نام هنرمندانی چون باب مارلی، جان لنون، مرلین مونرو، پرینس، و ویتنی هیوستون نیز در لیست امسال به چشم می‌خورند.

لازم به ذکر است که در سال ۲۰۲۰ نیز، نمایش موزیکال برادوی و دیگر پروژه‌هایی که بنیاد مایکل جکسون هنوز اطلاعاتی از آن‌ها منتشر نکرده است، درآمد بیشتری را برای مایکل جکسون به دنبال خواهند داشت.

منبع: Forbes / MJWN / MJVibe

نوشتهٔ بعدی
مستند تاج جکسون نامگذاری شد
نوشتهٔ پیشین
نامزدی مستند «ترک نورلند» برای جوایز امی ۲۰۱۹!

بیشتر بخوانید

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت شاید خوشحال از اون جهت که اقبال عمومی مردم دنیا به مایکل علی رغم تمام توطئه های پیدا و پنهان همچنان ادامه داره و ناراحت از اون جهت که خودش بهره ایی از این ثروت که کمترین حقش بود نمی بره و دقیقا به خاطر فشار مالی مجبور به قبول اون قرارداد مرگبار شد و ده سال پس از مرگش پلیدی همچنان به اون ميتازه, اما مایکل همچنان شکست ناپذيره من به این ایمان دارم .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.