مستند تاج جکسون نامگذاری شد

مستند تاج جکسون نامگذاری شد

مستند تاج جکسون نامگذاری شد: «حقیقت در دوی ماراتن مسابقه می‌دهد»

تاج جکسون در روزهای پایانی سال ۲۰۱۹ صفحه‌ی جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ساخت مستندش را به روز رسانی کرد، و در آن از نامی که برای مستند انتخاب شده است پرده برداشت: «حقیقت در دوی ماراتن مسابقه می‌دهد». عنوان این مستند از یکی از سخنان مایکل جکسون الهام گرفته شده است که در زمان دادگاه‌های پرونده کودک‌آزاری سال ۲۰۰۵ گفته بود: «دروغ در دوی سرعت مسابقه می‌دهد، اما حقیقت در دوی ماراتن مسابقه می‌دهد. در دادگاه سرانجام حقیقت در این ماراتن برنده خواهد شد.». به این معنا که دروغ سریع‌تر پخش می‌شود و حقیقت با روند کندتری گسترش می‌یابد، اما در انتها این حقیقت است که پیروز می‌شود.

تاج همچنین در این آپدیت اعلام کرد که مستندش در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.
در زیر می‌توانید متن کامل آپدیت تاج را مطالعه نمایید:

«با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۹، سال ۲۰۲۰ سال ما خواهد بود. تعداد بسیاری فیلم، مستند و ویژه‌برنامه‌ی حامی مایکل جکسون در سال ۲۰۲۰ در حال انتشار است، که من واقعاً برای آن‌ها هیجان‌زده‌ام. من از تمام افرادی که در جهان، خستگی‌ناپذیرانه در حال گسترش حقیقت درباره عموی من هستند تشکر می‌کنم. من همیشه می‌دانستم که تعداد ما بسیار بیشتر از تعداد آن‌هاست، و سال ۲۰۱۹ این موضوع را اثبات کرد. وقتی که ما متحد و متمرکز باشیم، هیچ کاری نیست که نتوانیم انجامش دهیم. جریان رسواسازی افراد در فضای مجازی، بزرگ‌ترین و کشنده‌ترین توپ خود را به دست گرفت و آن را مستقیماً به میراث مایکل جکسون شلیک کرد. چیزی که آن‌ها انتظار نداشتند این بود که دوستان، خانواده و هواداران شگفت‌انگیز او، خود را جلوی این انفجار قرار دهند. عموی من از تمام شما بسیار سپاسگزار و خشنود خواهد بود. من مشتاقانه منتظر سال ۲۰۲۰ هستم، چراکه با انتشار مستند «حقیقت در دوی ماراتن مسابقه می‌دهد»، سرانجام به تمام این چند دهه‌ی مضحکِ آکنده از دروغ پایان خواهیم داد، و تمام افرادی که این دروغ‌ها را پخش کردند و از این کار سود بردند را پاسخگو خواهیم کرد.»

تاج، برادرزاده‌ی مایکل جکسون، اولین بار در سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد مستندی در جواب مستند دروغین «ترک نورلند» بسازد تا به تمامی این دروغ‌ها پایان دهد. او تصمیم گرفت این مستند را با کمک هواداران مایکل جکسون در سراسر دنیا تهیه کند و به این منظور صفحه‌‌ای در وبسایت GoFundMe ساخت، که در آن بودجه‌ی لازم برای تهیه‌ی مستند را ۷۷۷,۰۰۰ دلار اعلام نمود، که در حال حاضر بیش از ۲۰۸,۰۰۰ دلار از این مبلغ تامین شده است.

نوشتهٔ بعدی
فیلم زندگینامه مایکل جکسون ساخته می‌شود
نوشتهٔ پیشین
مایکل جکسون پردرآمدترین سلبریتی فوت‌شده سال ۲۰۱۹

بیشتر بخوانید

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.