تریلر مایکل جکسون، الهام‌بخش‌ترین آلبوم تاریخ

«تریلر» مایکل جکسون الهام‌بخش‌ترین آلبوم تمام دوران‌ها معرفی شد.

بر اساس نظرسنجی از مردم بریتانیا، آلبوم تریلر مایکل جکسون الهام‌بخش‌ترین آلبوم تمام دوران‌ها است.

این مجموعه از آهنگ‌های قدیمی سلطان پاپ به عنوان آلبومی که بیشترین تأثیر را روی زندگی مردم داشته است شناخته شد.

تا به امروز، این آلبوم بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروش داشته است و شامل برخی از معروف‌ترین آهنگ‌های او نظیر Billie Jean، Beat It و Wanna Be Startin’ Somethin می‌باشد.

جایگاه دوم به آلبوم «گروه کلوپ بی‌کسان گروهبان پپر» گروه بیتلز تعلق گرفت، و جایگاه سوم به آلبوم «طلایی: بهترین آهنگ‌ها»ی گروه آبا رسید.

از آثار دیگر موجود در این لیست از ۴۰ آلبوم برتر می‌توان به آلبوم‌های «به طور قطعی شاید» اوئیسیس، «نیمه تاریک ماه» پینک فلوید و «قهرمانان» دیوید بویی اشاره کرد.

این نظرسنجی در بین ۲۰۰۰ نفر از جمعیت بزرگسال بریتانیا، صورت گرفت و نتایج آن جلوتر از مراسم اهدای جایزه هیوندای مرکوری ۲۰۱۸، که در روز پنجشنبه ۲۰ سپتامبر برگزار خواهد شد، اعلام گردید.

تونی وایتهورن، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور بریتانیا، در این خصوص اظهار داشت: «این نتایج دلیل این را که چرا ما اسپانسر برگزیده‌ی مراسم جایزه هیوندای مرکوری هستیم به خوبی نشان می‌دهند.» همچنین در ادامه گفت: «موسیقی برای بسیاری از مردم بریتانیا اهمیت بسیار زیادی دارد و برای آنها خاطراتی را زنده می‌کند، به آنها برای ایجاد تغییرات الهام می‌بخشد و برایشان روحیه‌بخش است.»

او همچنین گفت: «اکثر مواقع موسیقی بخش مهمی از تجربه رانندگی را هم تشکیل می‌دهد. یک چهارم افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی اعلام کردند که بیشتر در حین رانندگی وقت می‌کنند به آهنگ‌های مورد علاقه‌شان گوش کنند. مطمئنم، همگی ما این تجربه را داشته‌ایم که داخل ماشین نشسته‌ایم و به مقصد هم رسیده‌ایم اما تا آهنگ مورد علاقه‌یمان را تا آخر نشنویم پیاده نمی‌شویم.»

همچنین، این مطالعه مشخص کرد که دهه ۱۹۶۰ الهام‌بخش‌ترین آهنگ‌ها را تا به امروز تولید کرده است، و بعضی از آهنگ‌های این دوران در لیست به چشم می‌خورند.

دو سوم شرکت‌کنندگان در نظرسنجی اظهار کرده‌اند موسیقی آنها را خوشحال‌تر می‌کند، نیمی از این جامعه آماری گفته‌اند موسیقی استرس یا اضطراب آنها را کمتر می‌کند و یک سوم نیز معتقدند موسیقی به آنها آرامش می‌دهد.

,
نوشتهٔ بعدی
مایکل جکسون پردرآمدترین چهره سرشناس فوت‌شده سال ۲۰۱۸
نوشتهٔ پیشین
تریلر سه بعدی مایکل جکسون در آی‌مکس

بیشتر بخوانید

مایکل جکسون پردرآمدترین چهره سرشناس فوت‌شده سال ۲۰۱۸

مایکل جکسون پردرآمدترین چهره سرشناس فوت‌شده سال ۲۰۱۸

نورلند مایکل جکسون در معرض خطر آتش‌سوزی

سریال جدید از زندگی مایکل جکسون

ساخت سریال جدید از زندگی مایکل جکسون

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • متاسفانه بعد از مرگ مایکل تازه داره میراثش شناخته میشه ! میشه گفت مایکل جکسون یکی از الهام بخش ترین افراد تاریخ موسیقیه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.