بیانیه خانواده جکسون در واکنش به مستند «ترک نورلند»

بیانیه خانواده جکسون در واکنش به مستند ترک نورلند

خانواده مایکل جکسون در روز دوشنبه 28 ژانویه 2019 با صدور بیانیه‌ای مستند ترک نورلند را محکوم کردند و آن را یک «مجازاتِ بدون محاکمه» نامیدند. در زیر متن کامل این بیانیه را می‌خوانید:


مایکل جکسون برادر و پسر ما است. ما از این رفتار رسانه‌ها خشمگینیم. آنها بدون در دست داشتن کوچکترین مدرک یا گواه عینی و واقعی، انتخاب می‌کنند که حرف‌های دو شخص دروغگوی مسلم را به جای حرف‌های صدها خانواده و دوست در سرتاسر دنیا که زمانی را با مایکل گذراندند و بسیاری از آنها در نورلند با او بودند و مهربانی اسطوره‌ای و سخاوتمندی جهانی او را تجربه کردند، باور کنند. ما به آنچه مایکل جکسون از آن طرفداری می‌کند افتخار می‌کنیم.

مردم همیشه دوست داشته‌اند مایکل را تعقیب کنند. او هدف آسانی بود، چون بی‌همتا بود. اما از مایکل بازجویی بسیار کاملی صورت گرفت، از جمله حمله ناگهانی نیروهای پلیس به نورلند و سایر املاک او و همینطور حضور در یک محاکمه هیئت منصفه، که سرانجام کاملاً بی‌گناه شناخته شد. هرگز کوچکترین مدرکی دال بر اثبات وجود چیزی وجود نداشته است. با این حال رسانه‌ها مشتاقند که دروغ‌ها را باور کنند.

مایکل هیچ‌وقت خشونت نشان نداده و ما هم هر زمان که به یکی از اعضای خانواده ما حمله کرده‌اند همیشه مدارا کرده‌ایم و خشونتی نشان نداده‌ایم ــ این شیوه جکسون‌ها است. اما اکنون که این مجازاتِ بدون محاکمه به راه افتاده است و توییت‌کنندگان لاشخورصفت و بقیه کسانی که هرگز مایکل را از نزدیک ندیده‌اند اینچنین به او حمله‌ور شده‌اند، نمی‌توانیم همینطور کناری بایستیم و تنها تماشاگر باشیم. مایکل اینجا نیست تا از خود دفاع کند، وگرنه این اتهامات مطرح نمی‌شد.

پدیدآورندگان این فیلم علاقه‌ای به حقیقت نداشتند. آنها به جز آن دو شهادت‌دهنده‌ی کذاب و خانواده‌هایشان هرگز حتی با یک نفر هم که مایکل را بشناسد مصاحبه نکردند. به این کار روزنامه‌نگاری نمی‌گویند، و این کار منصفانه نیست، با این حال رسانه‌ها در تلاش‌اند تا با تداوم بخشیدن به این داستان‌ها آنها را در اذهان ثبت کنند.

اما حقیقت در دستان ما است. بروید و درباره این فرصت‌طلبان تحقیقات‌تان را انجام دهید. حقایق دروغ نمی‌گویند، اما مردم چرا. مایکل جکسون 100٪ از تمامی این اتهامات غلط مبرا و بی‌گناه بوده و همیشه خواهد بود.

– خانواده جکسون

تیتو جکسون، برادر مایکل، نیز این بیانیه را در اینستاگرام خود منتشر کرد:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tito Jackson (@poppa3t) on

نوشتهٔ بعدی
آنچه لازم است درباره مستند جدید مایکل جکسون بدانید
نوشتهٔ پیشین
بیانیه جدید بنیاد مایکل جکسون در واکنش به مستند ترک نورلند

بیشتر بخوانید

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.