تبرئه مایکل جکسون از تمامی اتهامات سوءاستفاده جنسی

تبرئه مایکل جکسون از تمامی اتهامات سوءاستفاده جنسی

مایکل جکسون سرانجام از تمامی اتهامات سوءاستفاده جنسی تبرئه گردید.
آخرین پرونده سوءاستفاده جنسی سلطان پاپ به پایان رسید.

مایکل جکسون اکنون دیگر می‌تواند بدون هیچ بار اتهامات سوءاستفاده جنسی که با او مانده بود به آرامش برسد.

بنا بر گزارش USA Today، قاضیِ آخرین پرونده‌ی دادخواهی سوءاستفاده جنسی مطرح شده توسط طراح رقص «وِید رابسون» علیه جکسون، تمامی اتهامات شاکی را در روز سه‌شنبه (١٩ دسامبر ٢٠١٧) غیر وارد تشخیص داد و مردود اعلام کرد. ردّ این پرونده در حالی صورت گرفته است که از فوت سلطان پاپ در سال ٢٠٠٩ تقریباً هشت سال می‌گذرد.

بنا بر گزارش‌های رسیده، رابسون شکایت خود را در سال ٢٠١٣ مطرح کرد، و مدعی شد که مایکل او را در کودکی مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. قاضی میچل ال. بِک‌لوف، طبق همین گزارش، به دلیل وجود دو متهم شرکتی در این پرونده، علیه شاکی که اکنون ٣۵ سال دارد حکم صادر کرد. طبق گزارش USA Today بک‌لوف اظهار داشت که بقیه متهمان در این خصوص مسئولیتی نداشتند. با این حال، قاضی در مورد اعتبار اتهامات رابسون حکمی صادر نکرد.

وینس فینالدی، وکیل رابسون، قویاً با حکم قاضی مخالفت کرد و گفت این کار رسم خطرناکی را بنا می‌نهد. فینالدی گفت: «آنچه قاضی می‌گوید به این معناست که اگر شما شرکت یا مؤسسه‌ای داشته باشید، می‌توانید افرادی را به استخدام خود دربیاورید، با بهره‌گیری از آنها سوءاستفاده‌های جنسی خود را پیش ببرید و کار قربانیان را تسهیل کنید. تا وقتی که شما تنها مالک آن شرکت باشید، شرکت در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.»
هاوارد ویتزمن، وکیل بنیاد مایکل جکسون، در اظهاریه‌ای گفت که معتقد است دادگاه تصمیم درست را اتخاذ کرده است. ویتزمن گفت: «به عقیده‌ی من، اینکه آقای رابسون پس از ۲۰ سال و اندی از زمان وقوع فعلی که نسبت به آن مدعی است، اتهاماتی را وارد می‌سازد و سال‌ها پس از آنکه دو بار با ذکر سوگند ــ از جمله یک‌بار در برابر هیئت منصفه (طی دادگاه‌های سال ۲۰۰۵) ــ شهادت داده بود که مایکل جکسون هرگز هیچ‌گونه فعل خطایی نسبت به او مرتکب نشده بود، همواره به خاطر پول بوده است، نه جستجو برای کشف حقیقت.»

مایکل جکسون در بیشتر طول حرفه‌ی خود درگیر اتهامات سوءاستفاده جنسی بود. اولین اتهامات در تابستان سال ۱۹۹۳ به او زده شده بود، و پرونده رد شده‌ی رابسون آخرین شکایت در زمینه سوءاستفاده جنسی بود که به این هنرمند فقید زده شد.

منبع: BET

,
نوشتهٔ بعدی
تصاحب سهم مایکل جکسون از ای‌ام‌آی توسط سونی

بیشتر بخوانید

حقایق درباره مستند جدید مایکل جکسون

حقایق درباره مستند جدید مایکل جکسون: مستند ترک نورلند

وید رابسون قصد داشت با فروش کتابی درباره اتهامات کودک‌آزاری علیه مایکل جکسون کسب درآمد کند

دروغ بودن اتهامات کودک آزاری مایکل جکسون در مستند ترک نورلند افشا شد

دروغ بودن اتهامات کودک آزاری مایکل جکسون در مستند ترک نورلند افشا شد!

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • نمی تونم تصور کنم فردی بخواد اعتبار خودش و شخص دیگری رو برای همیشه زیر سوال ببره صرفا بخاطر پول !! می تونم درک کنم دو پرونده قبلی تحت تأثير والدین اون بچه ها به راه افتاده باشه البته دلیل ظاهری اش اما وقتی فردی در بزرگسالی هم چنین اتهامی رو مطرح می کنه طبیعتا با مسئولیت شخص خودش این کار رو انجام داده یعنی این هم تنها بخاطر پوله درکش برای من دشواره ! چه بهتر می بود افرادی که نزدیک به مایکل بودن یکبار و برای همیشه از این مساله حقیقتا ابهام زدایی می کردن این مساله واقعا آزار دهنده س و می تونه همینطور تا ابد ادامه پیدا کنه لازمه جایی تموم بشه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.